Listopad 2010

Caroline and Tyler: Potential love triangle

25. listopadu 2010 v 14:36 | Alita + Elissa |  Ostatní
Konečně to přijde. už brzy uvidíme Tylerovu přeměnu ve vlkodlaka. Naštěstí na to nebude sám - najde nečekaného spojence v Caroline (Candice Accola). Accola a Trevino udělali rozhovor se Zap2it a mluvili o nezvyklém poutu mezi upírem a vlkodlakem.
Na internetu se tomuto páru začalo přezdívat "Forwood" - Caroline Forbes & Tyler Lockwood.

Když byli ale dotázáni na milostné pouto, chvíli jim trvalo, než odpověděli. "Podle mého názoru je na každém romantickém vztahu nejúžasnější, že na počátku je přátelství," řekla Accola. "Kdo ví, co se stane v průběhu série, ale já si myslím, že právě teď je to o tom, že oba prožívají podobné období, kdy nastupují na novou etapu jejich života, i když v tak extrémním napřirozeném stylu."
"Tyler pozná Caroline lépe, než kdokoli jiný," řekl Trevino.

Carolinin zájem o Tylera ho překvapí a je kvůli tomu nejdřív trochu skeptický. On bojuje se smrtí svého otce a stále si myslím, že ho jeho strýc Mason opustil kvůli surfování na Floridě. "Možná se zdržuje kolem. Proč se zdržuje kolem? Proč se o Tylera zajímá?"

Je tu ještě jeden problém, o kterém nikdo nechce mluvit - co s Mattem (Zach Roerig)? On je Carolinin bývalý - a ještě se přes ní nepřenesl - a on má být Tylerův nejlepší přítel. Zničí nové pouto mezi Caroline a Tylerem jejich přátelství nadobro? "Teď je to trojúhelník," vysvětluje Trevino. "Tyler a čím si prochází, a čím si bude muset projít, a Caroline a Matt. Takže si myslím, že v pár příštích dílech tu bude tohle trio."


THE VAMPIRE DIARIES season 1 opening

25. listopadu 2010 v 14:31 | Alita + Elissa |  Other Videos

Spoiler Chat: More News of Vampire Diaries from E! Online

24. listopadu 2010 v 15:42 | Alita + Elissa |  Spoilery

gameonelena.jpgŘekni nám něco o vztahu Bonnie a Jeremym ve Vampire Diaries? Chci, aby byli spolu! Zatim nic. Dám vám vědět, jestli/když něco nového uslyším, ale zatím je kolem tohoto páru vše v klidu.

Vampire Diaries spoiler!
David Boreanaz je nová hostující hvězda ve Vampire Diaries! Dobře, to je vtip - opravdu není. Ale můžeme říct, že v seriálu se objeví další nová postava, která se bude jmenovat Angel, a v tomto případě se jedná o ženu. Je to televizní reportérka, která bude flirtovat s Damonem poté, co přijede do města skrýt "souvislosti s drogami" krvavou lázeň. Když už mluvíme o nových postavách, můžeme očekávat, že poprvé se setkáme s Klausem v epizodě 2x16.


Katerina Graham With Her Boyfriend On A Romantic Walk (November 22, 2010)

24. listopadu 2010 v 15:38 | Alita + Elissa |  Katerina Graham - Candids
Katerina Graham šla včera ráno se svým přítelem Cottrellem Guirdryem na procházku a potom do restaurace Yiipy.
Moc jim to spolu slušelo! A mají tak nádherného pejska.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com...

Dobrev: 'I'm proud to be Bulgarian'

24. listopadu 2010 v 15:37 | Alita + Elissa |  Ostatní
The-Vampire-Diaries-1x12-promo_150x150.jpgNina Dobrev, která hraje v seriálu The Vampire Diaries Elenu Gilbert a Katherine Pierce prozradila, že je hrdá na to, že je Bulharka. "každý kdo mě zná ví, že jsem Bulharka a že jsem na to hrdá!" řekla Nina. "S rodinou mluvím bulharsky a když mě moji přátelé slyší, říkají "Wow, to je skvělé že mluvíš jiným jazykem! Zní tak úžasně" Nina také hovořila o své budoucnosti a přiznala, že doufá, že jednoho dne udělá filmy. "Stále se snažím mít na svou práci vysoké nároky, zlepšovat se, hledat náročnější role a dělat dobré filmy," dodala. "Chtěla bych vyzkoušet všechno. Ráda bych hrála ve filmech různých žánrů - komedie, romantika, drama, akce a další..."

V minulém díle jsme ji mohli slyšet i my. Podle mě je to vážně moc hezký jazyk. Takové zpestření každodílové angličtiny.
Photos from Candice´s Twitter

24. listopadu 2010 v 15:32 | Alita + Elissa |  Candice Accola - Twitter

Další proma k 2x11

23. listopadu 2010 v 15:05 | Alita + Elissa |  Promo k epizodám

The 10 Sexiest Men Alive! Vote for Ian Somerahlder!

22. listopadu 2010 v 17:00 | Alita + Elissa |  Hlasování
Hollywoodlife zveřejnilo další anketu: "10 nejvíce sexy mužů" a na vás je teď aby jste pro svého oblíbence hlasovali a rozhodli, kdo je podle vás ten pravý! Hlasovat můžete pro tyto herce: Robert Pattinson, Taylor Lautner, Matthew Morrison, Ian Somerhalder, Joe Jonas, James Franco, Paul Wesley, Brad Pitt, Jake Gyllenhaal, Prince William...
Epic Vampire Diaries casting begins – why book & TV fans should be excited

21. listopadu 2010 v 10:40 | Alita + Elissa |  Ostatní
The Vampire Diaries TV Series
V díle 2x08 Rose jsme se dozvěděli, že "původní" upíři pracují pro Klause. V knižní série je Klaus upír, který proměnit Katherine.

V Mystic Falls by se mělo objevit nové "velké zlo" a to už v epizodě 2x16.

"Klasu má mezi 20 a 30 lety. Je pohledný, okouzlující, inteligentní a s ostrým vtipem. Je jediná osoba, která může vyřadit Damona. To proto, že je o tisíc let starší než on. Klaus je jeden z "původních", pravděpodobně ten nejstarší. Ale to byste se nikdy nedozvěděli, protože drží krok s dobou."

Hlasujte pro Iana nebo Roberta

20. listopadu 2010 v 14:05 | Alita + Elissa |  Hlasování
Jak už jste hlasovali pro RobertaPattinsona a Iana Somerhaldera je Váš Nejlépe Dva muži nejvíce sexy Alive! Který z nich by měl vyhrát? 


Hlasujte zde

Ian Somerhalder Video - People Magazine Shooting

20. listopadu 2010 v 14:00 | Alita + Elissa
Ian Somerhalder byl jmenován časopisem People v žebříčku "Nejvíce sexy mužů roku 2010". Dnes můžeme sledovat video Iana ze zákulisí jeho focení...