4. Season - Synopis

The Vampire Diaries - 4x19 Pictures Of You - Synopsis

28. března 2013 v 6:43 | Alita
MATURITNÍ PLES V MYSTIC FALLS - Poté, co Eliah udělá rozhodnutí, které přivádí Klause k zuřivosti navrhuje Rebece výzvu, která jí změní život. Caroline zjistí, že její pečlivě připravené plány pro dokonalý maturitní ples jsou narušeny Elenou, která se pobaveně obrátí na Klause pro řešení. Damon a Stefan se zúčastní plesu, aby se víc přiblížili Eleně, ale večer se začne vymykat kontrole navzdory jejich úsilí. Když se Elena bouří způsobem, který nemohl nikdo předvídat, Matt se obrací pro pomoc k Rebekah. Nakonec Bonnie učiní děsivý objev a Klaus dostane zprávu, která může změnit úplně všechno.

The Vampire Diaries - 4x18 American Gothic - Synopsis

8. března 2013 v 16:52 | Alita
Honičky za lékem - Elena s Rebekah se vydají hledat Katherine a skončí v malém městečku v Pensylvánii, kde se Elena setká se starým přítelem - Eliahem. Stefan a Damon si dělají obavy o Elenin psychický stav, chtějí pro ni udělat to, co je pro ni nejlepší, ale ona jim to nebude vůbec zjednodušovat. Damon neví jak reagovat, když mu Stefan nečekaně odhalí své plány do budoucna. Mezitím v Mystic Falls Caroline neochotně pomáhá Klausovi a přichází nové pochopení Silasových sil.

The Vampire Diaries - 4x17 Because The Night - Synopsis

28. února 2013 v 17:17 | Alita
Flashback z Damonova života v New Yorku v roce 1970 / vystoupení skupiny "Dead Sara" - Damon si uvědomuje, že Elena by měla být nějaký čas pryč z Mystic Falls a vezme ji do New Yorku, kde v roce 1970 kdysi žil a bavil se. V New Yorku se objeví také Rebekah, která je ohromena Eleninými tajnými záměry. Flashback ukazuje jeho požitkářský život v podzemních klubech a jeho těžké konfrontace s Lexi. Caroline a Stefan se snaží přesvědčit Klause, že pomoct jim vypátrat Silase je v jeho nejlepším zájmu a Bonnie se snaží zůstat v reálném světě a udělat tu správnou věc.

The Vampire Diaries - 4x16 Bring It On - Synopsis

23. února 2013 v 17:34 | Alita
Nový způsob normálu - Stefan a Damon se rozhodnou, že díky novému chování Eleny, bude pro ni nejlepší, když se vrátí k běžnému chování maturantky. Caroline příjemně překvapí, že Elena se chce vrátit k roztleskávačkám, ale její radost je nahrazena šokem, protože Elenino chvání se stává nebezpečné. Damon a Rebekah nevzdávájí hledání léku, dokud ji jeho nevyžádaná rada nezaskočí nepřipravenou. Klaus se snaží využít Hayley, aby získal informace, které potřebuje a učiní během toho zajímavý objev. Mezitím znuděná Elena uspořádá divokou párty a připlete se do ošklivé hádky.

The Vampire Diaries - 4x15 Stand By Me - Synopsis

31. ledna 2013 v 15:20 | Alita
HROZNÁ PRAVDA - Když se Stefan, Elena a Jeremy vrací do Mystic Falls, Caroline se ihned začne starat o duševný klid Eleny. Stefan se s prosbou o pomoc obrací na Dr. Fellovou a Matta. Na ostrově Damon řekne Rebekah špatné zprávy a je překvapen její reakcí. Damon a Rebekah se dozví od Vaugha nečekané informace z historie. Všichni jsou zděšení, když Bonnie odhaluje zbytek plánu Shaneovi. Nakonec dělá Damon vše so zmůže, aby pomohl Eleně, ona ale přichází s vlastním plánem.

The Vampire Diaries - 4x14 Down The Rabbit Hole

24. ledna 2013 v 16:54 | Alita
Charlie Bewley z "Twilight" jako jeden z Pěti - Na ostrově bude mít Damon velmi mepříjemné setkání s Vaughem a Damon si uvědomí, že je jeden z Pěti. Stefan se přizná Eleně se svými pocity o možnosti, že by se stal znovu člověkem. Vyjdou na povrch šokujíccí nové informace o léku, které změní situaci pro každého. Jeremy pomáhá Bonnie zjistit co je pravda a Shane je utěšován ženou z minulosti - Caitlin. zatím v Mystic Falls Caroline a Tyler že pokusit se přeložit kód lovců bez pomoci Klause je marné, který má své vlastní důvody k vyřešení záhady. Claire Holt bude tajé v epizodě.

The Vampire Diaries - 4x13 Into The Wild

17. ledna 2013 v 16:13 | Alita
TAJUPLNÝ OSTROV - Shane vede výzkumy na opuštěném ostrově poblíž Nového Skotska, kde se myslí, že se může skrývat lék. Při cestě na ostrov Rebeka a Elena spolu opět soupeří, Stefan dělá všechno co může, aby udržel mír a Damon obviňuje Shanea že je vede do pasti. Bonnie a Jeremy se snaží odhalit tajemství lovcovy značky, zatímco Shane odhaluje více o Silas a čarodějnici Quetsiyah, spolu s jeho osobní historií. V Mystic Falls se Tyler postaví Klausovi a Caroline se zmítá v násilí, které následuje.

The Vampire Diaries - 4x12 View To a Kill - Synopsis

10. ledna 2013 v 16:43 | Alita
NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI - Když Rebeka odmítá Klausovi prosbu, aby mu pomohla zastavit Kola a ochránili Jeremyho, Klaus se obrací na Stefana. Po hádce se svým otcem o jeho neobvyklých kroku k ukončení náśilí v Mystic Falls, se Bonnie nebezpečně pohádá s Kolem, a vše sleduje nečekaný host. Klaus komplikuje už napjatý vztah mezi Damonem a Stefanem, odhalí část Stefanova osobního života a potom překvapuje Damona tím, že se ho žádá o osobní radu. Elena řekne Stefanovi nebezpečný plán jak zachránit Jeremy, což uvádí Stefana do obtížné situace. Když starosta Hopkins zruší tématický ples ve stylu 80. let, najde Stefan okouzlující způsob jak Rebeku zklamat.

The Vampire Diaries - 4x11 Catch Me If You Can - Synopsis

3. ledna 2013 v 11:15 | Alita
NOVÉ NEBEZPEČÍ - Jeremy je vzteky bez sebe, když zjistí že Klaus s ním manipuluje tak, že uvádí Matta do nebezpečí. Damon trénuje Jeremyho, aby byl schopný zabít Klausovy nové upíry, ale ukáže se, že Kol byl rychlejší. Je zřejmé, že Kol se nezastaví před ničím, aby je přesvědčil, aby vzdali hledání léku. Hledají tedy nové spojence a Rebekah připomíná Stefanovi, že byli kdysi blízcí přátelé. Když se šerifka Forbes a starosta Hopkins vyptávají profesora Shanea o jeho souvislosti s úmrtím Rady zakladatelů, Bonnie podnikne vlastní kroky a Shane za tyto reakce zatlačí Bonnie k okraji jejích sil. Elena vyjednává s Klausem, kvůli Jeremyho bezpečí, ale objeví se nebezpečí od naprosto nečekaného nepřítele, takže Elena přichází se svým vlastním odvážným plánem pro Jeremyho ochranu.

The Vampire Diaries - 4x10 After School Special - Synopsis

22. prosince 2012 v 14:56 | Alita
REBEKAH JE ZPĚT S POMSTOU - Rebekah se náhle objeví ve škole a nebude ztrácet čas a bude se snažit dozvědět se od Stefana, Elena a Caroline odpovědi týkající se hledání léku, takže od Eleny dostane šokující informace. Když Bonnie a její otec, přijme pozici dočasného starosty a jeho priorita je chránit svou dceru, která není spokojená, že její otec chce mít najednou roli v jejím životě. Profesor Shane dále podporuje Bonnie, aby začala věřit v její schopnosti, ale brzy se octne ve vážném nebezpečí, které odhalí příliš mnoho informací o nesprávné osobě. Později dělé caroline vše pro to, aby Tylera uklidnila od brutální konfrontace. Mezitím v domě u jezera Damon a Matt trénují Jeremyho, aby zlepšili jeho schopnosti jako lovce, ale Klaus do toho zasahuje aby urychlili proces.

The Vampire Diaries - 4x08 We'll Always Have Bourbon Street - Synopsis

15. listopadu 2012 v 17:16 | Alita
FLASHBACK DO ROKU 1942 DO NEW ORLEANS - Když Stefan konfrontuje Damona s jeho podetdřením ohledně Eleny, Damon nemá jinou možnost tak pomůže Stefanovi vyšetřovat. Při hledání odpovědí, navštíví bratři moderní New Orleans, aby našli někoho, kdo si pamatuje událosto z jejich poslední návštěvy z roku 1942 včetně Damonovi bývalé přítelkyně Charlotte. Zatím co jsou Salvatorovy pryč, Elena, Caroline a Bonnie si udělají dívčí večer a emoce stoupnou vysoko, když Elena řekne šokující zprávu. Hayley přesvědčí Tylera, aby si vážně promluvil s jedním z Klausových hybridů Kimberlym, ale situace nabere krutý obrat. A nakonec Damon udělá srdcervoucí rozhodnutí.

The Vampire Diaries - 4x07 My Brother's Keeper - Synopsis

8. listopadu 2012 v 16:53 | Alita
ZVOLENÍ MISS MYSTIC FALLS - Caroline se snaží udělat vše co je v jejích silách, aby podpořila Elenu a Stefana v těžkým časech. Damon se snaží přesvědčit Stefana, aby mu pomohl zjistit motivy profesora Shanea, ale Stefan se chystá na jíný plán s Klausem. Během každoroční soutěži "Miss Mystic Falls" Caroline a Elenu pomáhají April vybrat si šaty, zatímco Tyler a Hayley začínají prscovat na tajném projektu, Damon konfrontuje profesira Shanea s jeho podezdřením. Jeremy je znepokojen s jeho nočními můrami a obrací se k Mattovi o pomoc, ale situace se přemění rechleji než by kdokoli čekal. V této epizodě bude také medailistka Gabby Douglas.

The Vampire Diaries - 4x09 O Come, All Ye Faithful - Synopsis

7. listopadu 2012 v 16:11 | Alita
ÚŽASNÁ ZIMNÍ KRAJINA V MYSTIC FALLS - Ulice v Mystic Falls začíná zaplňovat párty na téma "Zimní krajina divů" Stefan a Caroline budou v rozporu s Tylerem, kvůli keho plánům pro Klause a jeho hybridy. Když Caroline navrhne řešení jejich problémů, Hayley dramaticky naznačí že nejsou na jedné palubě lodi. Později Klaus učiní objev, který vede k chaosu a násilí. Mezitím jde Elena a Damon do Gilbertovic domu u jezera, aby pomohla Jeremymu s bojem s jeho vnitřními démony. S tím jim pomáhají i Bonnie a profesor Shane, a ten jim taky vypráví příběh z minulosti, po kterém ztratí všichni řeč. V tomto dílu je také Zach Roerig.

The Vampire Diaries - 4x06 We All Go A Little Mad Sometimes - Synopsis

25. října 2012 v 18:23 | Alita
NOVÁ ELENINA NOČNÍ MŮRA - Elena zůstává z hrůzných halucinací ve zmatku a šoku a kvůli tomu udělá nebezpečnou chybu. Klaus říká Stefanovi znepokujující zprávy o Eleně, a pak se rozhodne, že věci veme do vlastních rukou. Profesor Shane vykládá Bonnie a Damonovi příběh o čarodějnictví. Se Stefanovou a Klausovou pomocí může Jeremy začít novou etapu svého života. Elena se konečně přizná Stefanovi k něčemu osobnímu a bolestivému a Matt řekne Damonovi špatné informace o Profesoru Shaneovi.

The Vampire Diaries - 4x06 We All Go A Little Mad Sometimes - Short Synopsis

24. října 2012 v 6:52 | Alita
Objevil se krátký popisek (spíše jedna větička) k 4x06 + jméno epizody - "We All Go A Litte Mad Sometimes".

Hrůzná halucinace Eleny ji nechají v šoku a přinutí ji to aby udělala nebezpečnou chybu.

The Vampire Diaries - 4x05 The Killer - Synopsis

18. října 2012 v 17:00 | Alita
LOVECKÁ STOPA - Stefan a Klaus tvoří nejisté spojenectví ve snaze zabránit nebezpečí, které by mohl Connor ve městě způsobit. Když má Connor Jeremyho, Matta a April v Mystic Grillu jako rukojmí, Stefan a Damon mají zase odlišný názor jak je zachránit a Elena je mezi nimi. Situace se rychle změní v násilnou, když Klaus pošle za Connorem jednoho ze svých hybridů Deana. Caroline překvapí Hayley v sídle Lockwoodů. Mezitím profesor Shane pomáhá Bonnie překonat obavy a pocit viny.

The Vampire Diaries - 4x04 The Five - Synopsis

11. října 2012 v 7:09 | Alita
STEDENTSKÁ PÁRTY A FLASHBACKY Z ITÁLIE Z 12. STOLETÍ - Damon, Bonnie a Elena jdou navštívit vysokou školu Whitmore College, kde učí profesor Shane okultní studium, které kdysi učila Bonniina babička. Damon využije párty a dá Eleně lekci při výběru oběti. Pokus Rebekah, aby jí Matt odpustil skončil neúspěchem, ale překvapí ji nečekané novinky od Klause. Když se Stefan ptá Klause na Connorovi motivy, Klaus začně vyprávět o potkání velké a staré skupiny lovců upírů, Stefan dostane šokující informace ale od Rebekah.

The Vampire Diaries - 4x03 The Rager - Synopsis

4. října 2012 v 17:24 | Alita
NAROZEN BÝT DIVOKÝ - Connor pokračuje ve svém hledání, aby odhalil tajemství Mystic Falls a snaží se přesvědčit Jeremyho aby s ním spolupracoval. S pomocí Dr. Fellové Damon a Klaus dávají otázky Connorovi, ale konfrontace má smrtící obrat. Elena se snaží, aby byl její život normální, jak je to jen možné a chce pokračovat po maturitě na škole Mystic Falls Hight společně s Mattem a Caroline. Když příjde Rebeka do školy, je pro Elenu náročné ovládnout hněv a konfrontace by mohla být nebezpečná. Později si Rebeka uvědomí jak je osamělá a začíná se bavit s April. Stefan vezme Elenu na vzrušující jízdu na motorce, aby jí ukázal, že život je stále zábavný. Tylera zaskočí nečekaná návštěva Hayley - vlkodlaka, který mu pomáhal zrušit pouto ke Klausovi. Stefan se obrátí na soucitnou Caroline, bay mu dala radu o Eleně stejně také o jeho vlastních emocích.

The Vampire Diaries - 4x02 Memorial - Synopsis

30. září 2012 v 14:48 | Alita
VE MĚSTĚ SE OBJEVUJE NOVÁ HROZBA - Elena se snaží vyrovnat ze vzestupy a pády, které jsou součístí procesu přeměny v upíra a Stefan a Damon půjdou do tuhého když se hádají co je pro ni nejlepší. Damon se rozhodne pomoct Eleně svým způsobem a prosí ji, aby o tom neříkala Stefanovi. Ve městě je cizinek Connor Jordan, který se začne vyptávat na šerifku Forbesovou a starostku Lockwoodovou. Akce Connora přesvědčí Stefana že je nebezpečný Lovec upírů. Matt a Jeremy jsou překvapeni že po rocích je jejich kamarádka April zpět ve městě a začne chodit do školy v Mystic Falls. Na městské schůzi začně Elena nad sebou ztrácet kontrolu, ale pak zasáhne Caroline.. Damon se svěřuje s pocity nečekanému příteli. Kat Graham a Michael Trevino jsou v díle také.
 
 

Reklama