Synopises 3. Season

The Vampire Diaries - 3x22 The Departed - Synopis

19. dubna 2012 v 18:10 | Alita
TAJNÝ HRDINA - Jeremy, který je rozhodnutý chránit svoji sestru činí rozhodnutí, které bude mít dopad na všechno. V tvrdé realitě Elena touží po dnech, kdy bylo všechno jednodušší, její rodiče Gayson a Miranda i teta Jenna byli naživu a největší zájem měla Elena o její vztah s Mattem. Stefan a Damonem se vydají na misi, ale brzy se rozdělí, protože Elena jednoho z nich potřebuje a Caroline a Tyler musí udělat osudové rozhodnutí. Konečně, Bonnie uzavřela tajnou dohodu jejíž důsledky budou srdcervoucí.

The Vampire Diaries - 3x21 Before Sunset - Synopis

12. dubna 2012 v 17:12 | Alita
DEN BEZ UPÍRA - Klaus má v úmyslu opusti město a vzít s sebou Elenu, ale nazazí na odpor nového nepřítele. Bonnie požádá Abby o pomoc s obtížným kouzlem. Vše se vymkne kontrole a Elena chce ochránit Caroline, Damon se Stefanem najdou novou pomoc v Tylerovi, zatímco Bonnie a Jeremy jdou do hrozivého nebezpečí aby zjistili zda kouzlo funguje. Damon a Stefan budou mít překvapivě upřímný rozhovor o budoucnosti.

The Vampire Diaries - 3x20 Don´t Go Gentle - Oficial Synopis

5. dubna 2012 v 15:40 | Alita
CO SVĚT NABÍZÍ - Alaric najde nového spojence, který mu pomůže vrátit se na novou, nebezpečnou cestu, a Damon s Meredith se mezitím snaži zjistit co by měli učinit za dlaší krok. Bonnie požádá Jamieho aby s ní šel na ples ve stylu 20. let a Elena (na radu Caroline) požádá Stefana. Caroline je příjemně překvapená, když se na plese ukáže Tyler aby jí zamotal nohy, a Klaus se snaží mezi ně dostat. Tanec nabere smrtící dopad a Stefan a Damon si uvědomí že potřebují pomoc Matta, Jeremyho a hlavně Bonnie, aby zvrátila kouzlo, které by mohlo mít zničující dopad na všechny.

The Vampire Diaries - 3x19 Heart of Darkness - Synopis

29. března 2012 v 17:40 | Alita
NÁVRAT TYLERA ZPĚT DO MYSTIC FALLS - Elena s Damon jedou společně do Denveru, aby se ujistili že je Jeremy v pořádku a aby zjistili zda jeho zvláštní schopnosti pomohou odhalit informace o dávných upířích linií. Nebude jim trvat dlouho než zjistí že se Jeremy vídal se špatnými lidmi. Stefan s Klausem jdou do nebezpečných extrémů při hledání ztracených zbraní. Caroline je šťastná že je Tyler zpět v Mystic Falls, ale Tyler brzy začne tušit že se něco stalo mezi Caroline a Klausem. Matt má plné ruce práce, aby zabavil Rebekah u příprav na ples ve 20. letech.

The Vampire Diaries - 3x18 The Murder of One - Synopis

9. března 2012 v 14:34 | Alita
SPASITEL PROKLETÝCH A ZTRACENÝCH - Damon ase Stefanem se zaměří na nový plán, který je přenese blíže ke zničení Klause a rychle zapojí do plánu Elenu, Caroline a Matta. Klaus ohrožuje někoho kdo je blízký Bonnie a jí nezbývá jiná možnost než pracovat na kouzlu, které Klaus potřebuje. Mezitím Klaus a Rebekah našli perfektní motivaci jak přesvědčit Finna aby s nimi spolupracoval ale Rebekah je více zaměřená na plán k brutální pomstě Damonovi. Stefanovi emocionální otřesy ho vedou ke konfrontaci s Klausem a později k srdcervoucímu okamžiku s Elenou.

The Vampire Diaries - 3x17 Break On Throught - Synopis

2. března 2012 v 17:24 | Alita
RODINNÁ HISTORIE - Století po prvním setkání Damona a Sage se opět potkávájí na slavnostním seremoniálu na obnovení mostu Wickey Bridge. Damon je překvapen a potěšen návratu Sage a vymyslí neobvyklou metodu aby zjistili co plánje Rebeka. Abby si zvyká na těžké časy i když se jí Bonnie s Caroline snaží co nejvíce pomáhat. Když Damon řekne Eleně o nejnovějším Stefanově boji, tak požádá Stefana o pomic jejímu příteli v nouzi a doufá že to pomůže Stefanovi dostat se blíže k jeho lidskosti. Nakonec Damon odhalí novou tajnou zbraň a řekne to Stefanovi.

Oficial Synopis 3x16 1912

25. února 2012 v 6:21 | Alita
PROHLUBOVÁNÍ ZÁDADY S VRAŽDAMI - Současné vraždy v Mystic Falls úřipomínají Damonovi podobné vraždy které byly před stoletím dříve. V záberech do minulosti Damon vzpomíná na krásnou upírku Sage (hostující hvězda Cassidy Freemanú, která mu ukázala úplně jiný způsob existence. Šerifka Forbes varuje Damona, aby se jí neplet do vyšetřování ale Damon je přesvědčen ře jsou po nesprávným podezdřelým. Elena a Matt se uchylují k vloupání any našli důkazy o tom že vrahem je Dr. Fell. Z důvodů. které zná jen Rebekah se začne Rebekah zajímat o nejtarší památky města. Nakonec Elena příjde k novému chápání cesty jejího života a Damon se přizná Stefanovi s jeho city.

The Vampire Diaries 3x15 All My Children - Synopis

27. ledna 2012 v 17:23 | Alita
HOZENÍ MINCE - Po tom co Elena začala odhalením další Damonové nerozvážnosti je frustrovaná, protože nikdo z jejích přátel nesouhlasí s ní o tom jako by měli reagovat na vnitřní boj Původních o moc. Bonnie a Abby které opět zachytil osud čarodějnic Bennetovic sehrají roli v rituálu, který má uklidnit duchy přírody. Když dá Eliah Damonovi a Stefanovi ultimátum, s kterým je Elena v nebezpečí požádají Alarica a Meredith o pomoc s plánem, který vede k hrozné volbě. Candice Accola také bude v této epizodě.

The Vampire Diaries - 3x14 Dangerous Liaisons - Synopis

19. ledna 2012 v 18:04 | Alita
KOUZELNÝ VEČER - Elena je překvapená že dostala pozvánku na formální ples, ale když se Damon se Stefanem dozvědí že se koná na nově zrekonstruovaném panském sídle Klause oba trvají na tom že se plesu také zúčasní. Caroline a Matt také dostali pozvánku na ples od nečekaných obdivovatelů. Na elegantní párty se Elena dozví nové plány, které by mohli vést k mnoho úmrtím a musí se rozhodnout komu se s tím svěří. Caroline objeví novou stránku Klause o které neměl nikdo tušení. Nakonec po večeru plného násilí a zničených nadějí Damon nejde nový způsob jak se s tím vypořádat.

The Vampire Diaries - 3x13 Bringing Out The Dead - Synopis

12. ledna 2012 v 16:53 | Alita
RODINNÁ VEČEŘE - Šerifka Forbes žekne Alaricovi a Eleně znepokojivé zprávy o nové zbrani a ta byla použita při nedávné vraždě. Salvatorovi bratři ve snaze zabít Klause Stefan se obrátí na pomoc Bonnie a Abby a Damon mezitím snaží získat starého známého o pomoc při vytváření komplikovaného plánu. Klaus spořádá vlastní plány a uspořádá rodinnou večeři při které odhalí další část rodiného přiběhu ve kterém je mnoho násilí a večírek končí příchodem zvláštního hosta. Mezitím má Caroline zlomené srdce protože nedokáže zastavit blížící se tragédii.

The Vampire Diaries - 3x12 The Ties Thet Bind

30. prosince 2011 v 15:53 | Alita
HVĚZDA PERSIA WHITE JAKO MATKA BONNIE - Binnie si myslí že její stále se opakující sny o Klausovi jí říkájí jak ho může zabít. Sna také vedou Bonii aby se znovu sešla s její matkou - Abby se kterou se neviděla 15 let. Na statku Abby se Binnie s Elenou setkají s Jameiim - mladým mužem kterého si Abby před několika lety vzala. Bonniina matka je její nečekanou návštěvou překvapená ale udělá vše proto aby jí vysvětlila minulost. Tyler se obrátí na nečekaného spojence se snaze získat zpět jeho svobodnou vůli. Damon se zajímá o Alarikovu novou kamarádku Dr. Fellovou a Klaus pokarčuje ve svém nepříjemném jednání se Stefanem, který má ještě pořád pod kontrolou rakve Klausové rodiny.

Synopis - 3x11 Our Town

22. prosince 2011 v 16:49 | Alita
NAROZENINY A LOUČENÍ - I Když Caroline nemá náladu na oslavu jejích 18. narozenin, Elena, Bonnie a Matt ji překvapí malou oslavou na neobvyklém místě. Damon se Stefanem se nemůžou dohodnout jak zvládnou Klause a bezohledný Stefan se rozhodne vyzkoušet jeho teorii tím že se věci stanou strašně nebezpečnými. Bonnie je znepokojena když jí Elena řekne nové Jeremyho plány. Na setkání zakladtelů se Alaric opět střatne s doktorkou Fellové, která je ale zrovna v ostré hádce s jejím bývalím přítelem - lékařem (hraje hostující hvězda David Colin Smith). Tyler odmítá Klausůn nejnovější požedavek a je překvapený když se zdá že Klaus přijl jeho rozhodnotí.

The Vampire Diaries - 3x10 The New Deal - Synopis

15. prosince 2011 v 8:34 | Alita
DŮVOD K POCITU VINY - Stefan se skrývá s rakvemi Klause a Klaus se obrátí v násilí ve snaze přesvědčit Damona a Elenu že nikdo nebude v bezpečí dokud nedotane svou rodinu od Stefana zpět. Tyler dále využívá jeho schopnosti hybrida ale musí čelit znepokojivým důsledkům svých činů. Po děsivé nehodě se Elena a Alarik zabývají Jeremym a i jeho bezpečností. Alarik splňuje krásné doktorce Fellové přání, která je fascinovaná jeho schopnostmi léčit. Zatímco se Elena snaží najít řešení s Klausem dostává Elena opravdové šoky. V díle bude také Bonnie a bude tam hostující hvězda Justine Ezarik jako barman.

The Vampire Diaries 3x09 Homecoming - Oficial Synopis

20. října 2011 v 17:42 | Alita
ROCKOVÁ SKUPINA "MY MORNING JACKET" VYSTUPUJE - Na plesu se Rebecca sveří Eleně o tom, proč je pro ni tento večer důležitý a v Eleně to zanechá s podivnými pocity. Caroline a matt jsou šokování Tylerovým chováním celý večer. Noc nabere neskutečný obrat když Klaus uskuteční jeho nový plán. Damon je odhodlaný přelstít Klause a jde do nebezpečného partnerství a vede to děsivému zvratu událostí. Stefan a Bonnie se v této epizodě také objeví.

3x08 Ordinary People

13. října 2011 v 16:51 | Alita
PŮVODNÍ RODINA - S pomocí Eleny a Bonnie se Alaric snaží rozluštit význam jeho nedávného objevu. Elena a Rebekah spolu vedou dívčí válku než Rebekah neodhalí dávná tajemství a nácilnou minulost její rodinu, kterou sdílí s Klausem a Eliahem. Damon se snaží novým bezohledným způsem prorazit ke Stefanovi a oba jsou překvapeni nepravděpododbným spojencem.

3x07 Ghost World - Synopis

6. října 2011 v 16:57 | Alita
SVĚTELNÁ NOC - Pří přípravách Mystic Falls na oslavu tradiční "Světelné noci" tak město napadli duchové mrtvých. Po násilném setkání se zlým duchem Damon žádá Bonnie o pomoc najít důvod překvapivě velké síly duchů. Elena přesvědčuje Jeremyho aby použil jeho spojení s druhou stranou a příšel na nový způsob jak najít Stefana, ale Jeremyho to vede k příšerné volbě. A Alaric objeví schovaný klíč k minulosti.

3x06 Smells Like Teen Spirit

30. září 2011 v 15:00 | Alita
VÍTEJTE ZPÁTKY MATURANTI - První den maturitního roku se Elena, Caroline, Bonnie a Matt se stále zpamatávovají z nedávných událostí, zatímco Tyler si všeho úžívá až moc. Damon je otrávený novým hostem a všichni jsou překvapeni příchodem nového studenta do Alaricovi dějepisné třídy. Matt požádá o pomoc Bonnie, když si umědomí že udělal velkou chybu. Mezotím Stefan pokračuje splňováním nových úkolů od Klause (nebude v epizodě).

3x05 The Reckorning - Synopis

23. září 2011 v 12:02 | Alita
ŽERTOVNÁ NOC SERIORŮ, PRO KTEROU STOJÍ ZA TO ZEMŘÍT - Navzodory všemu co se stalo je Caroline rozhodnutá vidět Elenu, Bonnie, Matta a Tylera jak si všichni užívají Vtipařskou noc seniorů před žačátkem nového školního roku v Mysticfalské střední. Když se ale objeví nezvaní hosté večer se zase promění ve smrtící. Damon přesvědčí Jeremyho že on by mohl použít jeho připojení na druhou stranu a najít způsob jak zabít Klause. On zatím prohlubuje držení Stefana a stále ho používá na násilné a nebečné účely.

3x04 Disturbing Behavior - Synopis

15. září 2011 v 14:50 | Alita
RODINNÁ POUTA - Ještě v Chicagu, Klaus využívá čarodějku Glorii (hostující hvězda Charmin Lee) se, kterou se zná už dlouho, aby mu pomohla vystopovat chybějící informace, které vysvětlí proč jeho plán stále nefunguje. Gloria pomocí kouzel odhalí fascinující pohledy na pravdu, ale brzy si uvědomí že potřebuje Stefanovi znalosti na doplnění skládačky. Když se Stefan ocitne v nebezpečí na pomoc mu přichází překvapivý spojenec. Zpět v Mystic Falls frustruje nové nebezpečí, sráží Damona k okraji a on se oboří takovým způsobem, že to bude mít trvalé následky. Caroline bujuje se svými citovými pocity ale snaží se pomoct Eleně. Jeremy udělá znepokojující průlom a jedním z jeho mrtvých návštěvníků. A Bonnie bude nečekané setkání, které všechny ovlivní.

Oficial Synopis 3x03 The End of The Affair

8. září 2011 v 15:35 | Alita
DVACÁTÁ BOUŘLIVÁ LÉTA - Klaus a Stefan dorazí do Chicaga, kde se Stefan sejde s upírkou (Calaire Holt), která o něj stále ještě nepřestala mít zájem. Z minulosti uvidíme záběr z Chcaga z roku 1920 a uvidíme Stefanovu temnou kapitolu. Damon dostane od neznámého zdroje tip místa pobytu Stefana a Klause on a Elena jdou po jeho stopách. Zpět v mystic Falls, Tyler má obavy o Caroline a o pomoc požáda šerifku Forbes.
 
 

Reklama