The Vampire Diaries - Spoilers

The Vampire Diaries - Spoiler about Elena

7. března 2013 v 18:04 | Alita
Co nám můžete říct o The Vampire Diaries, které se vrátí příští týden?
Nová a možná ne až tak vylepšená verze Eleny bude hodně drzá. Nejen, že si bude dělat legraci z obou Salvatorů díky její nahotě (trochu styl Katherine, ne?), ale také se dostane do hádky s její nejlepší kamarádkou Caroline. A to nebude jenom slovní potyčka, ale plnohodnotná rvačka. Kdo si myslíte, že vyhraje?

The Vampire Diaries - Spoilers about Elena and Jeremy

20. února 2013 v 17:31 | Alita
Řekněte nám něco nového o další epizodě! Podle proma soudím, že Elena se bude se smrtí Jeremyho špatně vyrovnávat.. Tedy pokud je doopravdy mrtvý.
Co takhle: Elena vymyslí nový způsob truchlení nad smrtí svého bratra a bude to sexy.

Je Jeremy opravdu mrtvý? Jak se s tím Elena vypořádá?
Pokud Jeremy skutečně zemřel, se dozvíte ještě před koncem příští epizody. A bez ohledu na to, jestli bude žít, Elena na tom nebude dobře. Někdy se vám bude zdát, že je úplně vykolejená, jindy udělá úplnou hloupost, které nakonec bude litovat.

The Vampire Diaries - Spoiler from Zap2It

19. února 2013 v 17:30 | Alita
Naše, né moc sťastná parta je v současné době na ostrově na pobřeží Nového Skotska, ale tento výlet nebude jediným výletem mimo Mystic Falls. The Vampire Diaries se přestěhuje do hlučných ulic New Yorku, kde se koná fostival kukuřice v Pensylvánii. Možná Katherine udělala Eleně hrozné věci, ale teď, když má lék, nebude v blízké době mizet. Můžeme očekávat, že zůstana dost dlouho na to, aby se setkala tváří v tvář s Eliahem. Že by opět vzplály plameny starých vášní?

The Vampire Diaries - Spoiler about Bonnie

29. ledna 2013 v 17:04 | Alita
Řekněte nám něco o "The Vampire Diaries", zajímá nás zejména Bonnie.
Toto řekla Kat Graham: "Mohu říci, že Bonnie udělá náhlý tah a bude dělat rozhodnutí, která ovlivní všechny ostatní a dopad bude obrovský." Nepřípomíná vám to Willow?

The Vampire Diaries - Spoilers

15. ledna 2013 v 17:10 | Alita
"The Vampire Diaries": Na konci 9 dílu Klaus nemilosrdně zabil 12 hybridů, ale byl to velký šok, když zabil i matku Tylera Carol Lockwoodovou, kterou uropil v kašně na náměstí. Zdá se že válka mezi Tylerem a Klausem dosáhla vrcholu... ale to není konec. Další akce se budou rychle rozvíjet a napětí mezi nimi bude síli, než se jejich vztah nezlepší. Pokud vůbec. Klaus ve druhé polovině série bude ohrožovat celé Mystic Falls a budete se ptát jestli takové městečko je dost veliké pro Klause a Tylera.

Prosím, řekněte nám něco o The Vampire Diaries.
Pokud bych měl změnit název čtvrteční epizody tak bych to nazval "bod odkud už není návratu", nebo "Rebeko, co jsi to udělala?".

The Vampire Diaries - TV Guide - Scan + Spoilers

13. ledna 2013 v 16:11 | Alita
Jeden scan z TV Guide, kde rozhovor se Stevenem R. McQueenem, který hraje Jeremyho.
image host

The Vampire Diaries - Spoiler about Stefan

9. ledna 2013 v 16:29 | Alita
Jak se bude Stefan vyrovnávat s rozpadem jeho vztahu s Elenou?
To záleží na tom z jakého úhlu se podívate na situaci. Když si Stefan uvědomí hloubku Eleniných citý k Damonovi, svůj žal utopí v sexy blondýně. Otázkou je kdo je ta sexy blondýna.

The Vampire Diaries - Spoiler about Love Triangle

5. ledna 2013 v 15:47 | Alita
The Vampire Diaries: I když jsme viděli Stefana běsnit poté, co se dozvěděl co se stalo mezi Damonem a Elenou, Julie Plec říká že milostný trojúhelník neskončí tak brzy.
"Elenin postoj k situaci je kombinací pocit ztráty, když nemůže být s Damonem a hluboký pocit viny kvůli tomu jak moc ublížila Stefanovi." Nesmíme zapomenout ani na třetího muže v jejím životě - jejího bratra Jeremyho. "Také má pocit viny, protože má potřebu starat se o Jeremyho, ale není toho schopná. Její pocity nejsou jednoznačné, protože taktéž není schopná, aby mu pomohla projít si zbytkem lovcovy značky. Takže Elena se má čeho bát."

The Vampire Diaries - Spoiler about Caroline

5. ledna 2013 v 15:19 | Alita
Opravdu se mi nelíbil spoiler, ve kterém bylo že někdo v The Vampire Diaries zemře. Prosím řekněte mi, že to není Caroline a všechno odpustím.
Caroline nebyla předmětem tohoto spoileru. To ale neznamená, že nemůže zemřít. Doufám že to bylo užitečné!

The Vampire Diaries - Spoiler about Tyler

3. ledna 2013 v 7:53 | Alita
Jak Tyler reaguje na skutečnost, že Klaus zabil jeho matku a přátele?
Ne moc dobře. Ale nečekejte, ře bude v depresích. "Tyler bude všechno brát jako samozřejmost," říká Michael Trevino, "Ví, že měl jedinou šanci porazit Klause, ale selhal. Bude ale chtít najít jiný způsob jak ho porazit, bez ohledu jestli mu někdo pomůže, nebo to bude dělat sám."

The Vampire Diaries - Spoiler about Vaugh

20. prosince 2012 v 19:08 | Alita
Nějaké novinky o roli Vaugha, kterého bude hrát Charlie Bewley v "The Vampire Diaries". Nemůžu se dočkat až ho uvidím v show!
Bewleyho v Vaugha uvidíte už ve 13. epizodě a musím říct, že se zaměří na bratry Salvatorovy. Je to levec, a hlavně je to jeden z Pěti a je zatraceně dobrý jako Connor. Očekávejte zajímavé setkání mezi Damonem a Vaughem, které ukáže jak moc Eleně záleží na Damonovi.

The Vampire Diaries - Spoiler about Jeremy and Bonnie

19. prosince 2012 v 17:45 | Alita
Je nějaká šance, že se Bonnie a Jeremy opět dají dohromady?
Nejsi jediný, kdo si všiml jejich pohledů před pauzou. Tato série je v nostalgické formě a připomíná nám to že některé pocity nemají mezo sebou vyřešeny. Nevzájem se milovali, tak je tam možná ještě naděje.

The Vampire Diaries - Spoiler about Katherine

19. prosince 2012 v 17:39 | Alita
Moc se mi líbí nejnovější série "The Vampire Diaries", do show potřebuju zpátky Katherine. Je tam šanco že se opět objeví?
Tato ďáblice pořád zůstává ve stínu. Vzhledem k tomu, že Klaus je pořád v Mystic Falls a jakmile by ji spatřil šel by po ní. proklínám tě Klausi!

Spoiler about The Vampire Diaries

19. prosince 2012 v 17:27 | Alita
Nějaký spoiler o The Vampire Diaries?
Už jste se podívali na místní taneční parket? Protože se zdá, že se tam show objeví. Všechno není ještě jisté, ale Julie Plec řekla: "V tuto chvíli jsme napsali scénář pro epizodu, ve které bychom se měli vrátit do New Yorku v 70. letech. Může se to ještě změnit, ale toto je obdobá ve kterém jsme ještě nebyli. Může to být skvělé." Vlastně to bude legrace, protože ve flasbacích budou bratři Salvatorovy v té, či oné podobě.

The Vampire Diaries - Spoiler about Klaus and Shane

19. prosince 2012 v 17:16 | Alita
Nějaké novinky o Klausovi?
Očekávejte velké boje mezi Klausem a .... Shanem! Mysleli jste si, že se nikdy nesetkají v tváří tvář, že jo? Jen počkejte co se stane až se Klaus dozví, že Shane stojí za zákeřným plánem vraždy 12ti hybridů! Ano bude mooc naštvaný. Dávej pozor Shane!

The Vampire Diaries - Spoiler about Klaus and Rebekah

16. prosince 2012 v 15:10 | Alita
Joseph Morgan řekl, že až se Klaus a Rebekah znovu potkají, měli bychom mezi sourozenci očekávat "turbulence".
"Samozřejmě, že rebekah není spokojena s činy Klause," směje se Joseph Morgan. Problémy, které mezi nimi vznikají otestují jejich vztah: "Jedna část Klause si do jisté míry přeje, aby Rebekah byla krásný a žíznivý upír. Ale ona tak zoufale chce lásku, která půjde proti němu. A ona byla proti němu použitá jako jedna z jeho slabin." Vztah mezi nimi bude víc a víc složitější - jak to bývá mezi sourozenci."

The Vampire Diaries - Spoiler about 4x10

12. prosince 2012 v 17:33 | Alita
Už se němůžu dočkat na poslední epizodu tohoto roku The Vampire Diaries! Nějaké novinky o první epizodě po pauze?
První epizoda bude připomínat tak trochu "The Breakfast Club", kde několik lidí uvízne ve školní knihovně a odhalí na sebe věci, o kterých doufali že zůstanou skryté. Ale představme si ty scény spíš smutné a tmavé než radostné tance, protože v několika scénách si Stefan a Elena budou muset říct něco, co navždy změní jejich vztah.

The Vampire Diaries - Spoiler about Profesor Shane

10. prosince 2012 v 14:22 | Alita
Všimli jste si podivného komentáře profesora Shanea že by Hayley mohla vidět své (mrtvé) rodiče? Možná to zní jako výraz ke zmírnění bolesti ze smrti člověka, ale Shane to myslel doslovně. Ukáže se, že i on ztratil milovaného člověka... a je velmi odhodlaný ho přivést zpátky k životu... uh..

The Vampire Diaries - Spoiler about 4. Season

5. prosince 2012 v 16:36 | Alita
Nějaké spoilery o Vampire Diaries, který zahojí zlomené srce z rozchodu Stefana a Eleny?
Nemyslím si, že to pomůže. V první polovině nové série bude bude mnoho obětí a bude mezi nimi i někdo, koho znáte z první série. Moje ústa jsou zamčené, ale můžete zkusit hádat kdo to bude.

The Vampire Diaries - Spoiler about Jeremy & 4x09

3. prosince 2012 v 17:26 | Alita
Líbí se nám myšlenka, že Matt a Jeremy budou spolu bydlet, ale v příštích několika epizodách spolu nebudou trávit moc času. "Bohužel nějakou dobu je spolu v akci neuvidíme" - říká Julie Plec. V deváté epizodě se Jeremy bude léčit ze svých nočních můr v domě u jezera. Je v rozpacích: miluje svou sestru, ale zabil by ji raději než kohokoliv jiného, takže a Elena bude spolupracovat s Bonnie, která bude usilovat o nové způsoby jak zlepšit situaci.
 
 

Reklama